Skip to main content

Transpot/ Spedycja

Florek Group świadczy kompleksowe usługi transportowe i spedycyjne. W pracy stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność wykorzystywanych rozwiązań, co spotyka się z aprobatą klientów. Korzystamy z nowinek technicznych i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi innowacjami. W naszej flocie nie mogło więc zabraknąć nowoczesnych samochodów z windą. Tabor, jakim dysponujemy, pozwala na zaoferowanie Państwu wysokiej jakości transportu każdego ładunku. Posiadamy pojazdy o różnej ładowności, co daje nam możliwość zaproponowania pojazdu, odpowiedniego dla konkretnego zlecenia. Samochody z windą załadowczą stanowią odpowiedź na potrzeby klientów, oczekujących szybkiego i sprawnego transportu. Wyposażenie aut w windę znacznie skraca czas załadunku i wyładunku towarów, co przekłada się na poprawę efektywności całego procesu. Niekwestionowaną zaletą wind jest również zwiększenie bezpieczeństwa transportowanych produktów.

Nasz oferta to nie tylko transport samochodowy, to również ransport morski. Spedycja drogą wodną obejmuje ładunki kontenerowe, drobnicowe oraz masowe. Umożliwiamy transport towarów do wszystkich portów świata. Udzielamy wsparcia logistycznego. Proponujemy fachowe doradztwo. Przedstawiamy atrakcyjne opłaty frachtowe. Dostosowujemy usługę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Spedycja z wykorzystaniem drogi powietrznej jest realizowana w oparciu o współpracę z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami. Dzięki temu mamy możliwość obsługi w każdym porcie lotniczym na świecie. Gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia, obsługę dokumentacyjną oraz przygotowanie ładunków do odprawy celnej i przewozu.