Skip to main content

O firmie

 

Zaufaj rodzinie. To proste.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijająca się spółką. Zajmujemy się kompleksowymi usługami w zakresie szeroko rozumianej mechaniki samochodowej, posiadamy sieć warsztatów samochodowych Bosch Service oraz sieć Stacji Kontroli Pojazdów. Florek Group to także transport i spedycja. Dynamiczny rozwój w ostatnich latach przyczynił się także do szerokich inwestycji w branży nieruchomości.

Florek Group należy do segmentu firm rodzinnych. Silny fundament, więzy krwi, tradycja,osobisty stosunek do prowadzonej działalności oraz nastawienie na zrównoważony rozwój i długookresowe funkcjonowania to elementy, które czynią nas niedoścignionym wzorem. Dla nas największą satysfakcją jest kontynuowanie działalności poprzednich pokoleń, zaangażowanie i pasja oraz udział w tworzeniu tradycji. Cechą charakterystyczną Florek Group jest działanie w długoterminowej perspektywie, nie tylko w odniesieniu do planowania i realizacji strategii firmy, ale także w inwestycjach czy polityce.

Z myślą o przyszłości stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty. Pragniemy zawsze dopasowywać nasze usługi do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.