Skip to main content

Nieruchomości

 

Specjaliści w branży.
Jesteśmy specjalistami w branży sprzedaży nieruchomości. Jako doświadczona i rzetelna firma, stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy nowe jak i używane mieszkania na sprzedaż, które podbijają serca wielu osób, doceniających elegancką przestrzeń, lokalizację oraz atrakcyjne warunki współpracy.
Nasze działania opierają się na trzech podstawowych filarach: odpowiedniej strategii biznesowej, nowoczesnym sposobie zarządzania oraz zespole ludzkim dbającym o wysoką jakość obsługi klientów, przy jednoczesnym poszanowaniu wymogów środowiska oraz rozwoju społecznego i ekonomicznego.
Pojęcie „jakości” znajduje odzwierciedlenie w realizowanych przez nas inwestycjach, ich wykonawstwie, ofercie sprzedażowej, obsłudze klientów oraz unikalnej strategii rozwoju połączonej z dbałością o środowisko naturalne.
Florek Group Sp zo.o. dba o to, aby wszystkie nieruchomości na sprzedaż wyróżniały się elegancją, bezpieczeństwem, jakością wykorzystanych materiałów oraz funkcjonalnością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na najlepsze inwestycje mieszkaniowe. Eleganckie apartamenty i nowe mieszkania czekają właśnie na Ciebie!